erzurum eşya depolama

Evden eve depolama için bizi arayarak en ekonomik depolara en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Üstelik 7/24 güvenlikli depolarla eşyalarınız güvende.

Depo kira fiyatlarımız için şimdi Arayın.

Ev eşyası depolama

Erzurum ev eşyalarınızın saklanması için İtimat evden eve nakliyat firması olarak hizmet veriyoruz. 2018 yılı ev eşyası depolama fiyatlarımız için bizi  arayıp , bilgi alabilirsiniz. İtimat olarak size sunduğumuz  % 20 indirimden yararlanmak için  üyelik formunu doldurarak şimdiden üye olabilirsiniz. Unutmayın sadece ilk 50 kişi için indirim geçerlidir.  

 Eşyalarınızı saklamak için  kişiye özel alanlar kiralayabilirsiniz. Lakin münferit olarak kiralayacağınız bu alanlar elbette yüksek ücret ödemenize neden olabilir. Yine taşıma esnasında nakliyat ihtiyacınız , paketleme ihtiyacınız gibi farklı faktörler sizi sıkıntıya da sokabilir. İşte bu sebeple gelişen talepler doğrultusunda ev eşyası depolama ihtiyacına yönelik hizmet ağımızı geliştirdik. 20 den fazla depolama alanı ile Erzurum da depo faaliyetini yürütüyoruz. 

Yine son yıllarda hırsızlık olaylarının fazlalaşması da daha korunaklı alanların gerekliliğini arttırdı. Bu sebeple de bir çok müşterimiz eşyalarını profesyonel  hizmet veren firmalara vermenin daha iyi olduğunu söylüyor. 

Evden eve  depolama nasıl yapılmaktadır ?  

Öncelikle bütün eşyalarınızın analizini yapıp ,detaylı bir faaliyet planı çıkarmaktayız. Daha sonra tüm ürünleri firmamız garantisi ile paketleme yapıyoruz. Yine istediğiniz kadar kalabilecek şekilde eşyalarınızı depo alanlarımızda güvenle muhafaza ediyoruz. Tabi ki istediğiniz zaman eşyalarınızı taşıyabiliriz. Fakat önceden taşıma günü için randevu almamız sizin için önem arz etmektedir. İş yoğunluğu olabileceğini unutmayın lütfen… 

 

Güvenlik hizmetleri 

Erzurum ve tüm diğer illerimiz de kurumsal firma olmanın ayrıcalığı ile  iş ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz.  Güvenlik için kamera ve daima depo güvenliğini sağlayan personellerimiz bulunmaktadır.  Yine hassas malzemelerin korunması için tedbirlerimiz ve ayrı yerleşim yerlerimiz de mevcut bulunmaktadır. 

Evden eve Depolama için hızlı ve etkili çözüm merkezi 

Ev eşyalarınızın tamamını mı depolamak istiyorsunuz ? Yoksa bir kısmı mı ? Sorununuz ne kadar ise çözüm merkezimiz size tam çözüm seçenekleri sunmaktadır.  Birkaç parça eşya depolamadan daha büyük alanlara da ihtiyacınız olsa İtimat firması hizmetleri olarak yanınızdayız. Yine adresten teslim alımdan yine adrese teslim edinceye kadar geçen işlemlerde itina ile tüm hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.  

Eşyalarınız için özel ambalajlar ve kutular kullanmaktayız. 

Müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri de hangi eşyaların nasıl paketleneceğini bilmemeleridir. Bilseler bile tek başına yapmak da zor gelebilir. Hızlı , pratik ve güvenli de paketleme yapamayabilirsiniz. İşte tüm bunlar üst üste konulduğunda İtimat nakliye hizmeti sizin tercihiniz olmalıdır. Sorunsuz bir hizmet . 

Evden eve nakliyat için tavsiyeler

Erzurum da evden eve depolama firması arayanlar yüksek hizmet kalitesi , uygun depolama alanları ve ekonomik ev eşyası depolama fiyatları ile İtimat Erzurum evden eve depolama firmasını tavsiye ediyor. 

 

Çalışma saatlerimiz :

Pazartesi – Cumartesi : 09:00 –23:00  

Pazar : 11:00 18:00  

 

Tavsiyelerimiz  

Burcu Kaya 

Tayin neticesinde Erzurum’ a geldim. 15 günlük bir depolama hizmeti aldım. İtimat firmasına teşekkür ederim. 

Ev eşyası depolama için bizi 7/ 24 arayabilirsiniz.

 

 

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.