erzurum nakliyat belgeleri

İtimat Evden Eve Nakliyat

Profesyonel bir taşımacılık şirketiyiz. İşlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Son model araçlarımız  , asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz mevcut. Yine taşımacılığın prensipleri arasında sayabileceğimiz sözleşme , taşıma sigortası gibi müşterilerimizin daha fazla emniyete aldığımız unsurlarla hizmetimizi zenginleştirdik.

16 yıldan bu güne taşımacılıkta tecrübe sahibi bir firma ile çalışmak ister misiniz ?

Mutlaka bütün nakliyat şirketleri tecrübeli olduklarından söz edeceklerdir. Lakin tecrübe teknoloji , yenilikçi bir firma ile harmanlanırsa daha iyi sonuçlar vermektedir. Biz gelişen taşımacılık faaliyetlerini devamlı tabip eden bir firmayız.

Şehir içi taşımacılıkta iyisiniz peki şehirler arasında nasılsınız ?

Şehir içi taşımacılığın kolay tarafları mevcut. Her şeyden önce profesyonel elaman bulmak , olası aksaklıkları en aza indirmek ve zaman olarak da daha tasarruflu çalışmak kolay. Lakin şehirler arası  nakliyat daha zor. Öncelikle fiziki alt yapınızın tam olaması gerekli .Yani araçlarınızın bakımlı , yeni yol durumuna dayanıklı olması gerekli. Yine sürücünüzün şehirler arası yollarda tecrübeli de olması şart. Bu bakımdan incelendiğine şehirler arası nakliyat biraz daha zorlaşmakta.

Eşyaları yeni eve nasıl taşıyoruz ?

Erzurum’dan Ankara’ya taşındığınızı düşünelim. Bütün elamanlarımızın nakliye aracı ile Ankara’ya gidemeyeceğini tahmin edersiniz. Peki eşyaları yeni evinize  nasıl yerleştiriyoruz. Ankara da ve tüm diğer illerimizde iş ortaklarımız ,taşıma personellerimiz mevcut. Yine asansörlerimiz de var. Yani aslında nereye gidersek orada İtimat nakliyat olarak biz varız.

Erzurum ilimizde itimat nakliyat firması ile çalışmanın ayrıcalığı için şimdi arayabilirsiniz.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.