kars nakliyat

Kars evden eve nakliyat

Kars evden eve nakliyat firması arayanların ilk tercihi İtimat Kars evden eve nakliyat firmamız olmuştur. 16 Yıllık tecrübe ile nakliye sektöründe yüzlerce Kars ilinde yaşayan müşterilerimize hizmet verdik. Kars – Ankara arası nakliyat  , Kars- Erzurum arası nakliyat , Kars-İstanbul arası nakliyat gibi yüzlerce taşımacılık faaliyetinde itimat kalitesini mutlaka bulabilirsiniz.

Kars evden eve nakliyat firmaları arasında ki yerimiz.

Kars evden eve nakliye firmaları arasında oldukça iyi bir konumda yer almaktayız. Son yıllarda nakliye sektöründe hızlı büyüme oluştu. Özellikle 16 kata kadar varan asansör sistemleri ile gelişen teknoloji buna en büyük etken olarak kabul edilebilir. Kars nakliyat sektöründe bu gelişmeyi yakalayan illerin de başında yer almakta. Yine İtimat nakliyat olarak biz de teknolojiyi en iyi şekilde takip edip ,uygulayan firmaların başında yerimizi aldık. Bizi nakliye sektöründe takip edilen , Kars evden eve nakliyat yorumlarında en çok yıldız ve tavsiye alan firma olmamızı sağlayan faktörler şunlardır.

  • Önceliğimiz İnsan: Nakliyat firması olarak Kars İlimizde Önceliğimiz İnsan ve İnsani değerler. Müşterimiz bizim için en değerli varlığımız. Gitgide artan yabancılaşma ve değerlerde ki yozlaşmalara rağmen , ilk günkü gibi saygı ve sevgi çerçevesinde işimizi yapıyoruz.
  • Doğru ekip ve ekipman : Taşımacılıkta uygun araç kullanımı gerekmektedir. Kullandığımız asansör, araçlarımız hepsi taşımacılık sektöründe en yeni ve modern araç ve ekipmanlardan oluşmakta.Yine profesyonel , sigortalı elamanlar ile taşımacılık yapmaktayız.
  • Söz verdiğimiz gibi : Elbette profesyonel bir firma için en önemli kriter verdiği sözleri yerine getirip getirmediğidir. Biz söz verdiğimiz bütün unsurları Allah’ın izni ile yerine getirmeye çalışmaktayız.

Kars şehirler arası nakliyat firması için bizi arayabilirsiniz.

Kars şehirler arası nakliyat telefon numalarımız  0544 445 0 325 dır. Tüm türkiye de aynı numarayı kullanmaktayız.

Çalışma saatlerimiz: Pazartesi -Pazar : 08:00 24 :00

Kars evden eve nakliye de hizmetlerimiz.

Ambalajlama : Kars da ev eşyaların ambalajlamasını ücretsiz olarak yapmaktayız. Değerli eşya paketleme , piyano paketleme , salon paketleme  , oturma odası paketleme gibi daha fazla detay için bizi arayıp bilgi almanızda mümkün.

Mobilya montaj : Mobilya montajı oldukça zor ve zaman alabilir.  Bu sebeple bünyemizde usta mobilyacılar bulundurmaktayız. Her gün taşımacılık yapan İtimat nakliyat mobilyacıları sizin de mobilyalarınızı ustalıkla söküp , tekrar montaj yapmaktadır.

Sigortalama : Biz yıllardır Ray sigorta ile eşyalarınızı sigorta yapmaktayız. Taşıma gününü kapsayan sigorta poliçesi olabilecek problemleri karşılamak için gerekli.

Asansör kullanımı : Tabi ki dış asansör kullanımı evden eve nakliyeyi oldukça kolaylaştırmakta. Biz de asansörlü nakliyat şirketi olarak 16 kata kadar yeni modern asansörleri kullanmaktayız.

Kars’dan Ankara ilimize ev taşıma hizmeti aldık. Çok memnun kaldık.Tavsiye ederim. 10 üzürinden 10

Ahmet Yurtsever

Evden eve nakliyat için aradım. Gelip baktılar. Taşıma günü zamanında geldiler. Taşıma çok iyi geçti. Teşekkürler.

Fadime Tunç

Ev taşıma talebinizde profesyonel ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz olarak gelip , eşyalarınız için fiyat ve diğer taşıma unsurları hakkında bilgi verebiliriz.

Kars evden eve taşımacılık için standart bir ücret söz konusu değil. Eşya durumu , asansör kullanımı , taşınacağınız katın durumu , paketleme gibi faktörler fiyat için gerekmektedir. Bu sebeple verdiğiniz bilgilere göre fiyat verebiliriz.

Biz kurumsal bir firmayız. Geniş filomuz sayesinde ekstra hiç bir ücret gerekmeden aynı şartlarda ister İstanbul da isterse de Van da olsun nakliye hizmetini veriyoruz. Bizden fiyat alarak diğer firmalar ile karşılaştırarak bunu rahatlıkla anlamanız mümkün olacaktır.

Nakliye hizmetimizin bir kolu olarak da depolama hizmetimiz mevcut istediğiniz takdirde kısa ve uzun süreli , güvenli depolarda eşyalarınızı depolama yapabiliriz.

kar nakliye
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.