AZİZİYE EVDEN EVE NAKLİYAT  

Aziziye evden eve nakliyat olarak  100’den fazla müşterimize evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 

Aziziye ev taşımacılık firmaları

Müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmeyiz. Müşteri odaklı  , şeffaf ve esnek çalışma prensibimizle  müşterilerimizin  ilk tercihi olmaya devam ediyoruz. Aziziye nakliyat hizmeti ihtiyacınızda İtimat nakliyatı  0544 445 0 325 numaralı telefondan arayabilirsiniz. 

Aziziye İtimat nakliyat kurulduğu günden bu güne kadar yüzlerce memnun müşteri ile hizmetine devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe , teknolojik gelişmeler elbette  devamlı takip ettiğimiz ve şirketimizin yapısına uyguladığımız faktörlerin başında gelmektedir. Lakin biz herşeyden önce Müşterimize çözüm sunan  ilgili ve alakalı bir firmayız. 

Bugüne kadar  bir çok hizmet satın almış olabilirsiniz. Evde bir tamir hizmetinden tutunda , mobilya ,halı yıkama gibi sık kullanılan hizmetlerin pekçoğunda tecrübe sahibi olabilirsiniz. Fakat evden eve taşımacılık hizmetinde çok fazla tecrübe sağlamak oldukça zor olabilir. Taşınma süreleri genelde çok uzun olmakta ve nakliyat kanunundan tutunda daha bir çok gelişme değişiklik gösterebilmektedir. 

İşte aslında biz nakliyat firması olarak size hizmet sunarken 16 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile hareket etmekteyiz. Yani İtimat nakliyatı aradığınızda ister parça yük taşıması olsun , isterse evden eve nakliyat 16 yıllık bir tecrübe ile evinizi taşıyorsunuz demektir.  

Belki paketlemeyi bilmiyor olabilirsiniz. Aslında bu sorun değil .Çünkü Bizimle Profesyonel paketleme hizmetine kavuşmuş olacaksınız. Yine sigorta ,asansör gibi nakliyatın diğer unsurlarınada kavuşmuş olacaksınız. 

Bugün evinizi güzel bir film seyreder gibi taşımak istiyorsanız Aziziye Evden eve nakliyat firması İtimat ile Taşımak size iyi gelecektir. 

Aziziye evden eve nakliyat çalışma saatleri : Pazartesi – Cumartesi : 08 : 00 – 22 :00

 

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.