rizede ev nakliyat

Rize Evden Eve Nakliyat 

Rize evden eve nakliyat firması itimat nakliyata hoş geldiniz. Günümüzde nakliyat firmalarına olan rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Yeni aile kurmak, yeni ev sahibi olmak, iş değişikliği gibi konular nedeniyle şehir değiştirmek gibi birçok etmenden ötürü insanlar taşınmak durumunda kalmaktadır. Taşınmak maalesef bir kişinin tek başına mücadele edemeyeceği kadar zor bir faaliyettir. Bu nedenle bu konuda mutlaka yardıma ihtiyaç duyar. Son yıllarda özellikle göç alan şehirlerde sayısı artan nakliyat şirketleri de, insanların bu ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Kaliteleriyle isimlerinden sıklıkla söz ettiren bu firmalar, Rize evden eve nakliyat konusunda harika işler çıkarmaktadır.  

Rize’de artan ve gün geçtikçe daha da güzel yapılar ortaya konulmasını sağlayan kentsel dönüşümle beraber, insanlar evlerini değiştirmektedir. Daha güzel binalarda oturmak isterken doğal olarak artan bir nakliyat talebi de ortaya çıkmaktadır. Rize’de bu konuda tüm ilçelere kaliteli hizmet veren evden eve nakliyat firmaları sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bildiğiniz üzere Rize doğal güzellikleri olan rahat ve huzurlu bir şehirdir. Bu nedenle insanlar buraya sıklıkla yönelirler. Hal böyle olunca da evden eve nakliyat firmalarına ciddi anlamda ihtiyaç duyulur.  

İnsanların eski usul kamyon ya da kamyonetlerle taşınmaya çalışması artık geçmişte kalmıştır. Bunun yerine sigorta ve garanti veren, paketleme kurallarına özellikle dikkat ederek; eşyaların başına bir şey gelmesine engel olan firmalar; müşterilerinin tüm istek ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Özellikle revaçta olan asansörlü taşımacılık ise, evden eve nakliyatın en önemli kollarından biri olarak kabul edilmektedir. Dar, yüksek, asansörsüz binaların üst katlarına taşınmak için ideal olan bu yöntem sayesinde hem insan gücünden hem de zamandan tasarruf edilebilmektedir.  

SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ 

Evden eve nakliyat sayesinde insanlar eşyalarını herhangi bir sorunla yüzleşmeden kolay bir şekilde diledikleri konuma taşıtabilir, sigorta hizmeti sayesinde de eşyalarımın başına bir şey gelecek mi endişesinden uzak durabilir.  Sigortalama, bir firmanın en önemli hizmetlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Profesyonel firmaların hepsi sigortalama hizmeti yürütür ve müşterilerin haklarını sağlama alır. Bu işlem sayesinde eşyalar güvence altına alınır, olası bir aksilik durumda zarar firma tarafından karşılanır. Rize evden eve nakliyat firması da sigortalama hususunda önemli hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.  

Firmalar, Rize evden eve nakliyat konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Bu başarısını ve güvenilirliğini sigortalama hizmetini vermesine borçlu olan firmalar, eşyaları sıfır risk, sıfır sorun sloganı ile istenilen bölgeden, belirtilen lokasyona rahatlıkla taşımaktadır. Sıfır sorun diyerek yola çıkan firma, eşyaların başına herhangi bir zarar gelmemesi için kaliteli ambalaj ve paketleme eşyaları da kullanarak, taşınmayı garanti altına almaktadır.  

NAKLİYAT HİZMETLERİ NELERDİR? 

Nakliyat hususu tek bir hizmetle sınırlandırılamaz. Rize evden eve nakliyat konusunda hizmet veren firma müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına da anında ve kaliteli bir biçimde cevap verir. Peki nakliyat hizmetleri arasında hangi önemli hizmetler bulunmaktadır? Rize evden eve nakliyat son zamanlarda sık sık tercih edilen hizmetlerden birisidir. Fakat bu hizmetin de birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar insanların ihtiyaçlarına göre belirlenmekte ve planlanmaktadır. Asansörlü nakliyat, şehir içi taşımacılık, ofis taşımacılığı, paketleme ve ambalajlama gibi birçok yöntem bu hizmet yelpazesine dahildir. 

Rize Asansörlü nakliyat: Son zamanlarda sık sık tercih edilen asansörlü taşımacılık, en güvenilir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle yüksek ve dar girişli yapılarda tercih edilen bu yöntem sayesinde eşyalar güvenli bir biçimde taşınır. Evden eve nakliyat denildiği zaman hemen akla gelen asansörlü taşımacılık hizmetleri, müşterinin eşyalarını korumakta aynı zamanda taşınma sürecini de hızlandırmaktadır. Tabi burada firmanın kullandığı asansörlerin bakımlı olup olmadığına da dikkat etmek gerekmektedir. Bakımsız asansörler zamanla yıpranır ve halatlarından koparak düşme riskini de beraberinde getirir. Bu durum hem eşyalara hem kişilere hem de çevreye zarar verebilir. 

Paketleme ve ambalajlama: Eşyaların zarar görmeden, seri bir biçimde belirtilen lokasyona taşınmasını sağlayan firmalar, kırılma ihtimali olan hassas tüm eşyaları Avrupa’dan ithal edilen ambalajlarla paketlemektedir. Bu önlem eşyaların kırılma, çizilme, yıpranma ve tozlanma gibi olumsuzluklarla karşılaşmamasını sağlar.  

Marangoz hizmeti: Alanında başarılı ve profesyonel hizmet yürüten firmalar aynı zamanda marangozluk hizmeti de sunmaktadır. Çünkü bazı büyük mobilyalar sökülmeden taşınmaz. Bu nedenle uzman marangozlar söküm ve montaj işlemlerini de hallederek, taşınma hizmetini kolay bir hale getirir ve hızlandırır. 

Ekspertiz: Firmalar tarafından ücretsiz sunulan ekspertiz işlemi, taşınacak eşyaların ve mekanların incelenmesinden oluşur. Bu işlem sonucunda hem fiyat belirlenir hem de taşınma planı ile taşınma zamanı. Ekspertiz işleminden hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır. Müşteri ekspertiz ile görüşmesinden sonra dilerse firma ile anlaşma sağlayamayabilir.  

Parsiyel eşya taşıma: Eskiden parsiyel eşya taşıma büyük bir problemdi ve insanlar kargo şirketleri ile anlaşmak zorunda kalıyordu.  Bu açığı fark eden nakliyat firmaları ise parsiyel taşımacılığı hizmeti sunarak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. Peki parsiyel eşya nasıl taşınır? Adımları nelerdir? Öncelikle müşteri taşınacak eşyaları belirler. Daha sonra bu eşyalar paketlenir ve ambalajlanır. Daha sonra nakliyat firması ile anlaşma sağlanır ve belirlenen günde eşyalar teslim alınır. Bu işlemden sonra firma eşyaları bir depoya götürür. Tüm gönderilerin kabul işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar sırasıyla kamyona yüklenmeye başlanır. İlk verilecek eşyalar en son yerleştirilir böylece hız kazanılmış olur. Daha sonra araç yola çıkar ve eşyaları adres adres dağıtır. Gerekirse demonte ve montaj işlemleri de yapılır. 

NAKLİYAT KONUSUNDA BİR NUMARA 

Kurulduğu günden bu zamana Rize’de evden eve nakliyat konusunda kaliteli bir hizmet sunan firma, müşterilerinin tüm eşyalarına; kendi değerli eşyalarıymış gibi baktığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları ile evden eve nakliyat hizmeti konusunda herkesin ihtiyaç ve taleplerine hızlı ve güvenilir bir biçimde cevap veren firma, Rize’nin tüm bölgelerine hizmet etmektedir.  Rize Evden eve nakliyat sektöründe adından sıklıkla bahsettiren firma asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehir dışı nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşıma, paketleme ve ambalajlama gibi konularda verdiği kaliteli hizmetlerle herkesin tercihi olma yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir. 

Eğer sizler de nakliyat konusunda iyi bir çalışma istiyorsanız mutlaka alanında başarılı firmalar ile anlaşma sağlamalısınız. Evden eve nakliyat sektöründeki tüm yenilikleri ve nakliyat konusunda kullanılan alet ve edavatlardaki son teknolojileri takip eden ve bunları sıklıkla çalışmalarında kullanan Rize evden eve nakliyat, müşterisini memnun etmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem veren firma çalışmalarını da bu yönde düzenlemektedir. “Eşyalarımın başına bir şey gelir mi” korkusundan sıyrılmanızı sağlayan firma sayesinde zahmetsiz ve rahat bir taşınma deneyimi de elde etmiş olursunuz. Firmanın sizler için sunduğu sigortalama hizmeti de içinizin rahat olmasını sağlar. Eşya sigortalama sırasında tüm eşyalara bir değer biçilir ve bu şekilde bir sigorta poliçesi hazırlatılır. Tüm bunların sayesinde de eşyalarınız güvence altına alınmış olur. Rize evden eve nakliyat firması sizin mutlu ve huzurlu bir biçimde taşınmanıza olanak tanır.  

 

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.