aşkale nakliyat

Aşkale evden eve nakliyat firmaları

Aşkale evden eve nakliyat  firması  olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Evinizi Aşkale de müşteri memnuniyeti yüksek , kullanıcı  dostu  ve samimi bir firma  ile taşımak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız  taşıma konusunda profesyonel hizmet vermektedir. 

Aşkale de , güvenilir taşımayla ilgili ev ve nakliye şirketleri arasında güvenilir hizmet kalitesinden taviz vermeyen ve modern bir taşıma  anlayışı sunan bir firmayız. 

Aşkale , Erzurum da yer alan bir ilçemizdir.  Aşkale nufusu 24.000 kişi dir. Erzurum Aşkale arası yaklaşık 54 km.dir 

 Aşkale Evden Eve Taşımacılığı İçin tavsiyeler 

İtimat evden eve nakliyat olarak Aşkale de taşımacılık yaparken 5 unsura dikkat etmenizi önermekteyiz. 

 Nakliyat Planlaması,  

  1. Mal Listesi Hazırlama,  
  2. Şirket Seçme,  
  3. Sözleşme İmzalama, 
  4. Nakliye Sigortası Yapma  
  5. Mal Paketleme’dir.

Taşıma günü faaliyetleri :

Bu adımların dikkatli bir şekilde planlanması nakliyat hizmetini daha iyi , sorunsuz ve güvenle almanızı sağlayacaktır.  

Evden eve nakliyat da planlama 

Nakliyat her şeyde olduğu gibi ilk önce planlama ile başlamalıdır. Sakin bir şekilde düşünüp , elinize bir kağıt kalem alınız. Yeni evinize taşınacağınız günü en yukarı yazalım. Bunu en az 3 hafta önce yapmanız iyi olacaktır. Daha sonra diğer tüm aşamalar için planlamaya devam edelim.

Ürün Listesi Hazırlığı: 

Nakliyat hizmeti almadan önce yeni evinize götürmek istediğiniz eşyaların listesini yapalım. Bunu iki şekilde yapabiliriz. Eğer götürmek istemediğimiz eşya az veya hiç yoksa sadece bunları da yazmamız yeterli olabilir. Lakin eşya isimlerini yazmanızın bir önemi ve kolaylığı da sözleşmeye eşya listesini ekleyerek nakliye firmasından eksik mal çıkarsa talep etmeniz kolay olacaktır. Yine bu eşya listesini fiyat almaktan , paketleme gibi nakliyat aşamalarında kolaylaştırıcı bir unsur olarak kullana da bilirsiniz. 

Aşkale evden eve nakliyat | tercih zamanı

Evden eve nakliyat da en önemli aşama şüphesiz hizmet firmasına karar verme aşamasıdır. Öncelikle firma seçerken nelere dikkat etmelisiniz. 

 1. Tavsiye: Daha önce memnun olduğunuz veya komşunuzun dostlarınızın memnun kaldığı firmalardan başlamak iyi olabilir. Fakat tam bir teslimiyet göstermeden daha fazla araştırma yapmalısınız.  
 2. Arama motorları üzerinden evden eve nakliyat şirketlerini inceleyelim.

Bunu nasıl yapacağız. Erzurum Aşkale evden eve nakliyat diye google ,yandex ,Bing arama motorlarından birine bir arama cümlesi yazabiliriz veya sesli aramalardan Erzurum Aşkele Evden eve nakliyat firmaları bul.diye bir komut iletebiliriz. 

Google bize reklamlarda dahil olmak üzere , haritalar, organik arama sonuçları gibi 10 dan fazla sonuç ortaya koyacaktır. Şimdi ilk siteye bir göz atalım. Site de içeriğe bir göz atalım.  Profesyonel bir firma olgusu var mı ? Çalışma saatleri , adres var mı ? Bu adres google haritalarında onaylanmış mı ? Şayet haritalar da yoksa bu adresin doğruluğu şüphe uyandıracaktır. İkinci olarak daha önce ki yorumları , yaptığı işleri , referanslarını da inceleyelim. Burada kriterleri iyi olanları not edelim. Yine şirket yetkilisi gibi ek bilğileri de kontrol edebiliriz. 

Evden eve nakliyat ile  ilgili belgelerini de inceleyerek izin belgesi ,lisans gibi belgelerinin tam olması , hangi siğorta firması ile çalıştığının da belirtmiş olmasını da inceleyelim.  

Şimdi elimizde bir liste oluştu.  

Tek tek arayarak fiyat alalım. Çok düşük ve çok yüksek olanları eğer ekstra bir hizmet sunmuyorlarsa elemek iyi olacaktır. 

3 firma da karar kıldıktan sonra hizmet detaylarına da bakarak karar vermeliyiz.  

 

Evden Eve Taşımacılık Sözleşmesi: 

Karar verdiğiniz ev taşımacılık şirketi ile sözleşme yapın. Sözleşmenin taşıma gününü kapsamasına dikkat ediniz. Unutmayın sözleşme sizi güvence altına almaktadır. 

  Evden Eve Taşımacılık Sigortası: 

Evden eve nakliyat sigortası Full ve bütün ziyanları kapsamaktadır. Bu sigorta kapsamı tüm ekipmanlarımızın ve araçların dahil olmak üzere kaza ve koybolmasını da kapsar. Siğorta poliçesi detayları sayfamızdan ayrıntı alabilirsiniz.  

  Nakliyat da ev eşyalarının  ambalajı / paketlenmesi : 

 Ev eşyalarını ambalaj yaparken en önemli nokta , şayet ambalajlama hatası yaptığınız zaman , ambalajın sonucunda oluşan herhangi bir hasar için şirketin herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğidir. Bu nedenle küçük eşyaları kendiniz toplayabilirsiniz, ancak beyaz eşya ve mobilyaları paketlemelerini isteyin. Ev eşyaları için mutlaka profesyonel ambalajlama hizmeti almalısınız. Nakliyat firmaları mutlaka profesyonel ambalajlama yaparlar. 

Ambalajlama veya paketlemede mutlaka ürünlerin etiketlenmesi ve taşıma şekilleri ile kırılacak yazılarının da bulunması gereklidir.  Unutmayın etiketleme malzemelerin bir çok yerde taşımadan ,yerleşime kadar taşınmasını kolaylaştıracaktır. 

 Aşkale Asansörlü nakliyat :  

Aşkale asansörle nakliyat eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştıracağı gibi , eşyaların zarar görmemesini de sağlayacaktır. Daha fazla detay ,için evden eve nakliyat da asansör kullanımı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. 

 Aşkale evden eve nakliyat firmaları arasında İtimat olarak güveninizin eseri olarak hizmet  ediyoruz. Bizi  0544 445 0 325 telefonundan arayabilir , ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yine aklınıza takılan bir çok soruya da cevap alabilirsiniz. 

İtimat Aşkale den Tüm İllerimize nakliyat hizmeti vermektedir.  

 Şayet asansör kurumu için sıkıntı yoksa elbete kullanmaktayız. Asansörlerin kullanılmayacağı durumlar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

İtimat nakliyat olarak kurumsal bir firma yapısına sahibiz. İstanbul ve tüm illerimizde personellerimiz ve iş ortaklarımız mevcut.

 

İtimat evden eve nakliyat ile çalıştık. Oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim. 

Murat Halis Demirci

Kolay ve hiç sorunsuz bir taşıma için tavsiyemdir. 

Ayşe Mutlu