erzurum nakliyat

ERZURUM EVDEN EVE NAKLİYAT

Erzurum evden eve nakliyat Firması İtimat nakliyatın  günlük yapmış olduğu 100′ lerce nakliye hizmetinden müşterimizin bizimle paylaştığı bir anımıza yer vermek istedik. 

Erzurum evden eve nakliyat tavsiyesi ararken ?        

-Ben Fatma. Eşim Asker ben ise  Avukatım . Bu yıl Erzurum’dan İzmir’e tayinimiz çıktı. Tabi ki Erzurum’dan ayrılmak bize zor gelse de yaptığımız iş devamlı  yer değiştirmemize sebep oluyor. 

Erzurum’dan İzmir yaklaşık 1700 Km. Oldukça uzun bir mesafe. Eşim İzmir’e Yeni evimizi kiralamaya gitti. Bende evimizi taşımak için bir nakliyat firması aramaya başladım. 

  • Öncelikle komşularımla görüştüm. Biz kadınlar konuşmayı severiz. Daha önce taşındıkları firmaların iyi ve kötü yönlerini öğrendim. Lakin çoğunun elinde Erzurum da nakliyat firması telefonları mevcut değildi.  
  • İkinci olarak İnternet sitelerini incelemeye başladım. Onlarca internet sitesini inceledim. Bütün internet sitelerinde neredeyse aynı şeyler yazıyordu. Bana daha fazlası gerekiyordu. 
  • Üçüncü olarak Erzurum da Evden eve nakliyat yorumları ve yine Erzurum da evden eve nakliyat tavsiyeleri diye aramalar yaptım. Burada bulunan yorumları ve tavsiyeleri de bir kenara not ettim. 

Sıra şimdi nakliyat firmalarını tek tek arayıp ,fiyat alma zamanına gelmişti. Ama öncelikle karşımda ki firmanın güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatla taşımacılık yapan bir firma olmasını istiyordum. 

Eşimde İzmir de 6 Katta bir ev tutmuş ve geri gelmekteydi. 15 gün içerisinde taşınmak zorundaydık. Bu sebeple bir an önce nakliyat randevusunu da almak zorundaydık. 

En iyi 10 Erzurum  Nakliyat şirketi ile görüşme yaptık. Eşimle Erzurum İtimat evden eve nakliyat firmasına karar verdik. 

Neden İtimat nakliyatı seçtik ?  

 0544 445 0 325 Numaralı telefonu Aradım. Karşıma Recep Bey Çıktı. Erzurum’dan İzmir’e ev taşıma hizmeti için görüşmek istediğimi söyledim. Recep bey yardımcı olabileceklerini söyledikten sonra müsait zamanda bizi ziyaret edip , ücretsiz Nakliyat ekspertiz hizmetimizden yararlanmamızın doğru olacağına karar verdik. Bir gün sonra biz uygunduk. Evimize geldiler. 

Öncelikle eşyaların hacim olarak nakliyat araçları ile rahat taşınabileceğinin analizini yaptılar. Daha sonra Evimiz 3 kat da idi. İzmir de Kaçıncı kata gideceğini ve tarih olarak ne zaman istediğimizi de not ettiler. Fiyatı da belli oldu. Ben daha önce zaten erzurum evden eve nakliyat  ücretleri hakkında araştırma da yapmıştım. Oldukça uygun geldi. Şimdi soru sorma sırası bende idi. 

Tabi ki personellerimiz sigortalı , profesyonel ve iş güvenliği eğitiminden de başarı ile geçmişlerdir. 

Ev taşımacılığı oldukça profesyonel yapılması gereken bir hizmet. Lakin yine de oluşabilecek her türlü zarara karşı evden eve nakliyat sigortası hizmetimiz de mevcut. Eşyalarınızı sigorta yaparak güvence altına alıyoruz.  

İtimat evden eve nakliyat olarak paketleme hizmetimiz mevcut. Sökülmesi gereken mobilyalarınız için ekibimizle çalışan çözüm ortağı marangozlarımız sayesinde daha iyi bir hizmet vermek için gayret ediyoruz. Yine eşyaların paketlenmesinde son derece kullanışlı nakliyat ambalajları kullanmaktayız.  

Kullandığımız bu ürünler sayesinde mobilyalarınız da korunuyor. 

Daha bir çok soruya makul ve güvenle cevaplarımızı da aldık. Lakin son bir konu kalmıştı ki belki de en önemlisi buydu.

Eşyalarımı taşırken kirlenmesini , sağlıksız bir araç içinde taşınmasının da  istemiyordum. Bu sebeple araçlarını  da görmek istedim. Ertesi gün işyerlerini ve araçlarını Halkpınar Çeşmesi Halk Sokak No:11 Yakutiye ki adresinde ziyaret ettim . Artık sözleşmeyi imzalamam için bir sebep kalmamıştı. Sözleşmeyi imzaladık.

Şimdi Taşın

 Ev eşyası depolama 

Sözleşmeyi imzaladıktan sonra yeni kiraladığımız evde bir pürüz oluşursa depolama hizmeti verip veremeyeceklerini de öğrenmek istedim. Erzurum da istendiği takdirde ücretli olarak depolama hizmetlerinin de bulunduğunu öğrendim. Bu beni rahatlattı. 


Evden eve nakliyatta taşınma günü 

Cumartesi sabah saat 08.10 gibi evimize araçları , ve asansörleri ile geldiler. Öncelikle bütün eşyaları paketleme yaptılar. Sonra Asansör yardımı ile balkondan eşyaları indirim araçlara yükleme yaptılar. Oldukça rahat ve kolay geçti. İzmir de ise 6 kata eşyalarımızı tekrar Asansör yardımı ile taşıdılar. Üstelik eşyalarımızı isteğimize göre odalara yerleştirdiler. Oldukça memnun kaldık. 

Eşim ve kendim adıma Erzurum evden eve nakliyat Firmalarından İtimat evden eve nakliyata teşekkür ve tavsiye ederim. 

Bizde Fatma Hanıma bu güzel paylaşımı için teşekkür ederiz. Erzurum evden eve nakliyat 2018.

Erzurum nakliyat Firmamızdan

Öncelikle Erzurum ilimizde nakliye hizmetini veren bir çok evden eve nakliyeci meslektaşımız bulunmakta. Fakat henüz yeterli tecrübe , bilgi birikimi , araç  ve gerece sahip olmayan kişi ve firmalar da sektörde oldukça yer almakta. Yukarıda bir müşterimizin Erzurum da en iyi nakliyat firmasını ararken geçtiği nakliyat yolculuğunu paylaşmaya çalıştık.

Erzurum Evden eve nakliyat firmalarının genel olarak karşılaştığı temel sorunlar , yüksek rekabet ve buna bağlı olarak tecrübesiz kişi ve firmaların sektöre verdiği zararlardan oluşmakta. Öncelikle her meslektaşımızın işinin iyi olmasını temenni ederiz.  Gerçekten sektörde doğru firmaların olması ,hizmet kalitesini artıracaktır. Yine de müşterilerimiz açısından bakıldığında aldıkları hizmetlerin karşılığında ödedikleri yüksek miktarlar söz konusu olmakta. Fiyat alırken öncelikle belirli kriterlere göre firmaları değerlendirmenizi ve işi ehline teslim etmenizi tavsiye ederiz.

Erzurum da şehir içi nakliyat fiyatları 2018

Erzurum ilimizde şehiriçi nakliyede en hızlı ve isabetli fiyat almak için bizi arayabilirsiniz. Biz nakliye fiyatı belirler iken belirli başlı unsurları göz önüne almaktayız.

  • Öncelikle taşınacak malzeme miktarı
  • İkinci olarak asansör kullanılacak  mı ?
  • Paketlemeyi kim yapacak ?
  • Mesafe

Bunların dışında Erzurum nakliyede standart unsurlar ise şunlardır.

  • Sigorta
  • Sözleşme

Yukarıda yazdıklarımızın tamamı nakliyat taşımacılıkta uyguladığımız unsurlar arasında yer almaktadır. Yine Erzurum il ve ilçelerimizde evden eve nakliye firması olarak hizmetlerimiz tamamen firmamızın güvencesi altında yer almaktadır.

Sizde şimdi Erzurum evden eve nakliyat için bizi arayabilirsiniz.